У Берліні стартувала Міжнародна виставка театральних, концертних та івент технологій SHOWTECH FAIR

Starlight Scenery разом з компаніями Platforma, Art of Artistic Groupe  та режисером-постановником, композитором Іваном Лузаном підготували постановку, яка поєднує в собі образи легендарного художника – сюрреаліста Рене Магрітта, реквізит та сучасні технології.

Starlight Scenery створили функціональний реквізит у вигляді люльки та поїзда з картин “Віроломство образів” та “Пронизаний час”, з яким протягом усього шоу взаємодіють артисти Берлінської циркової школи.

За словами організаторів стенда, постановка настільки універсальна, що може стати частиною театрального, циркового, концертного шоу, так і корпоративного івента.

“Одна з найвідоміших картин Магрітта – “Віроломство образів”, на якій зображена курильна люлька, а внизу картини підпис автора: “Це не люлька”! Цією роботою майстер показує: те, що ми бачимо, це лише зображення, створене за допомогою фарб, полотна та дивовижною здатністю художника передавати реалістичні предмети, – розповідає режисер-постановник Іван Лузан. – Знахідка Магрітта у грі слів та образів надихнула нас на створення реальної люльки. Але це не просто люлька! Це спеціально розроблений реквізит у формі люльки понад два метри, на якому артисти можуть виконувати дивовижні та часом гіпнотичні трюки. Нашим завданням було пожвавити сюрреалістичні образи Магрітта сторічної давності за допомогою нових технологій: реквізиту, музики, LED екранів”.