СТБ та Starlight Production створюють нові випуски ранкового шоу «Прокинься з Ектором»

Вже цього місяця в ефір телеканалу СТБ вийдуть нові випуски ранкового кулінарного шоу з Ектором Хіменес-Браво. До найвідомішого шеф-кухаря країни завітають зірки різних сезонів проєкту «МастерШеф», а у шоу інтегруються українські бренди “Гуляй поле” та “Волошкове поле”. 

Щосуботи Ектор Хіменес-Браво ділитиметься з глядачами рецептами, які можуть забезпечити повноцінне та смачне харчування українців навіть зараз, в умовах нестачі продуктів та жорсткої економії.  Рецепти страв, які готуватимуть Ектор та його гості, будуть максимально практичними та зрозумілими, щоб їх можна було легко повторити на будь-якій кухні – домашній, волонтерській чи, навіть, польовій. 

Під час приготування таких страв гості розповідатимуть Ектору про те, як змінилося їхнє життя після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наразі, ці кухарі щодня готують для наближення нашої перемоги – допомагають армії, волонтерам, внутрішньо-переміщеним родинам. Бренди, що своєю участю підтримали створення цього шоу, також зазначають –  для них важливо допомагати українцям, і у своїх комерційних кампаніях теж працювати на благо та підтримку країни. 

Анатолій Покровський, директор агенції інтегрованих рішень Brand Booster: “Для нас це партнерство – ще одне підтвердження соціальної відповідальності бізнесу. Ми бачимо, що для клієнтів важливо не просто ефективно інтегруватися у новий проект топ-телеканалу, а і при цьому підтримати українців. “Прокинься з Ектором” – ідеальний приклад такої комбінації.  З однієї сторони, у ньому є найвідоміший зірковий шеф країни та професійна команда проєкту “МастерШеф”, що роками залишаються одними з найкращих партнерів для спонсорських інтеграцій.  А з іншої – зрозуміла місія, через нові рецепти з простими продуктами, які є в цей час на полицях – піклуватись про здоров’я та харчування українців. Ми вдячні нашим партнерам за їх вклад у відновлення – економічне та креативне, і команді телеканалу СТБ та Starlight Production, що і в цей складний час не зупиняються, продовжують створювати високоякійсний та ціннісний прем’єрний контент”/

Серед гостей шоу глядачі побачать Паву, Аліка Мкртчана, Владислава Міцкевича, Наталку Петрик, Дмитра Балиту та інших. Завітає на кухню Ектора і його колега по суддівству в проєкті «МастерШеф» Володимир Ярославський.

Людмила Семчук, генеральна директорка телеканалу СТБ: “Кожного дня команда СТБ, слідуючи гуманітарній місії телеканалу, працює заради підтримки українців.  Навіть в цей складний для країни та кожного з нас час, ми адаптуємось та продовжуємо створювати прем’єрний контент.  Ми винаходимо нові корисні формати й створюємо продукти, що допомагають українцям як практичними порадами, так і емоційно. Для нас важливо, що наші партнери розділяють такі ж гуманітарні цінності й підтримують проєкти СТБ. Ми віримо, що в цьому партнерстві ми зможемо створити багато корисних продуктів для українських глядачів та прискорити процес відновлення нашої країни та її креативної індустрії”.

Над ранковим шоу «Прокинься з Ектором» працює команда, яка багато сезонів виробляє проєкт «МастерШеф». 

Шоу виходитиме з 30 липня, щосуботи о 10:00 на телеканалі СТБ.

  • Виробництво — Starlight Production.
  • Директорка творчої студії — Вікторія Вишнякова
  • Директорка творчої студії Ліза Гусєва
  • Креативний продюсер студії — Володимир Турич.
  • Виконавчий продюсер студії — Дмитро Товстоляк.
  • Керівник проєкту — Андрій Пишний.
  • Генеральна продюсерка виробництва програм СТБ — Наталя Франчук.