Команди «Антизомбі» та «Громадянської оборони» створили документальний спецпроект «Кремль: брехуни при владі»

Програми «Антизомбі»  та «Громадянська оборона»  телеканалу ICTV, що вже більше 8 років працюють заради протидії російській пропаганді, створили новий спеціальний проект, що викриває всю правду про кремлівську машину пропаганди, її очільників та підходи до дегуманізації українців у сприйнятті громадян країни-ворога. Спецпроект буде доступним для перегляду двома мовами – українською та російською.

Роки роботи з дослідження та протидії російській пропаганді, робота на інформаційному фронті під час повномасштабної війни та професійна експертиза проектів «Антизомбі» і «Громадянська оборона» лягли в основу нового спеціального проекту ICTV «Кремль: брехуни при владі». Детальний та об’єктивний розгляд витоків російської пропаганди, роботи кремлівських змі, що легітимізувала російський терор та зробила бажаними для зазомбованої аудиторії жорстокі злочини путінської армії, хронологія появи ключових продуктів цієї фабрики ненависті та брехні – доступний для перегляду глядачам як в ефірі, так і на діджитал-майданчиках.

Оксана Дихніч, керівниця виробничої служби Starlight News, продюсерка «Антизомбі» та «Громадянської оборони»: «Напередодні Дня незалежності та півріччя війни, ми з командою вирішили створити спецпроект, що відобразить справжнє обличчя нашого ворога як на військовому, так і на інформаційному фронті. В цьому проекті – висновки багаторічної роботи з протидії російській пропаганді. Те, що стало вже історією і нові факти, що дають ще глибше розуміння наслідків російської пропаганди – не тільки для її споживачів, а і для її творців. Ми знаємо, що традиційно для наших продуктів контрпропаганди, велику частку аудиторії складатимуть громадяни рф. Для них у нашому спецпроекті є не тільки правдиві факти, що зруйнують кремлівські міфи, але і головне послання – Україна переможе. Це знають всі українці, і ми сподіваємось, що після перегляду, це стане ще більш очевидним для росіян».

Новий документальний спецпроект телеканалу ICTV «Кремль: брехуни при владі» вийшов в ефір національного марафону «Єдині Новини» і також стане доступним для перегляду глядачів марафону FreeДом. Глядачі вже можуть переглянути документальну роботу в YouTube. Вона буде доступна для перегляду українською та російською мовами.