Starlight Scenery побудувала декорації для “Саду Моне”

Днями у Відні відкрилася мультимедійна виставка “Сад Моне” (Monets Garden). Це унікальна виставкова концепція, що поєднує складні інсталяції, проекції, музику, декорації та спеціальні конструкції, занурює відвідувачів у світ творів великого Клода Моне. Найновіші технології перетворюють ілюзію на реальність, роблять картини живими й відчутними.

Декорації та конструкції для “Саду Моне” у Відні побудувала компанія Starlight Scenery.

“Я вдячний нашим європейським партнерам, які довірили Starlight Scenery реалізацію цього проєкту, – розповідає Філіп Нірод, директор Starlight Scenery. – Для нашої компанії важливо продовжувати працювати в такі непрості часи для України. Усі конструкції та декорації для виставки у Відні були створені на нашому виробництві в Києві, а згодом – відправлені до Австрії. Монтаж на локації здійснювала також команда Starlight Scenery”.

Виставка у Відні займає близько 2000 кв. метрів і умовно поділена на три кімнати “відкриттів історії Моне”. Перша кімната є майстернею, де було створено великі твори художника.

Друга – головна особливість виставки – постановка Саду Моне, всесвітньо відомого садового пейзажу у Живерні в Нормандії. Декорації роблять пейзаж із картини реальністю: тут можна прогулятися мостом через ставок із ліліями та зайти у величезний будинок заввишки понад п’ять метрів.

У третій кімнаті гості завдяки новітнім технологіям стають частиною декорації та потрапляють до центру творів “Мис Ла-Ев під час відливу”, “Жінка в зеленій сукні”, ”Човен-студія” та інші.

Експозиція “Сад Моне” у Відні працюватиме до січня 2023 року.