Глобальний успіх українських історій: проект “Really?” став переможцем MIPJUNIOR Project Pitch

Ігровий серіал шоураннера Євгена Туніка (Starlight Media) було визнано кращим з поміж 63 проектів від творців з 26 країн на одному з найпрестижніших пітчингів дитячого та підліткового контенту в світі. 

MIPJUNIOR Project Pitch – це унікальний пітчинг нових телевізійних проектів для дітей та підлітків, що визначає ідеї з найбільшим потенціалом для виробництва та широкої дистрибуції. Журі пітчингу – провідні професіонали з глобальної індустрії дитячого контенту, очільники профільних напрямів Netflix, BBC, France Television та Nile. За результатами цьогорічного MIPJUNIOR – кращим підлітковим проектом було визнано серіал “Really?шоураннером якого є Євген Тунік, творець Перших Ластівок. 

“Really?” – це історія про дівчинку-підлітка, якій парадоксальним чином війна рятує життя. Ідея проекту була створена Євгеном Туніком у співтворчості з українськими підлітками, Олександрою Лінтовською та Катериною Кавнічук, з якими він займався як ментор зі сценарної майстерності. 

“Коли почалась війна, як і всі, я прагнув бути корисним, використати свої знання для допомоги іншим. Так, я став ментором для підлітків в проекті на заході нашої країни. Я був вражений їх креативністю, баченням світу та подій, швидкістю роботи. Завдяки цьому досвіду і з’явилась ідея “Really?”. Нам хочеться розказати історію про життя під час війни через призму погляду звичайних українських підлітків. Як і у Перших Ластівках, аудиторія цієї історії ширша – це не тільки діти, а і їх батьки”, розповідає Євген Тунік, шоураннер проекту. 

До фіналу пітчингу вийшли 5 проектів – з Британії, Канади, Південної Африки та України.  Шоураннери цих проектів презентували свої ідеї на MIPJUNIOR в Каннах.

Директорка з закупівель та копродакшну дитячого і сімейного контенту NetFlix, Емі Такахарі, коментуючи український серіал-переможець, зазначила: “Це дуже особливий проект! Він має чітку точку зору, багато емоцій та сердечності”.