Starlight Media відновила роботу проєкту smachno.ua

Медіагрупа Starlight Media перезапустила кулінарний сайт – smachno.ua. Проєкт спрямований як на сучасні рецепти приготування страв, так і на популяризацію української кухні. 

Smachno.ua – це сайт зі зручним функціоналом, на якому зібрані перевірені рецепти з покроковими інструкціями та професійними фото і відео від кращих кухарів країни. Тут буде територія для жінок та чоловіків, які люблять готувати, стежать за кулінарними тенденціями, цікавляться рецептами відомих професіоналів, завжди у пошуку цікавих блюд, але й автентичні українські страви їм також до смаку. Страви представлені на сайті, готуються з доступних продуктів, які можна знайти в кожному супермаркеті.

На Smachno.ua відвідувачі знайдуть доступні рецепти ефірних програм телеканалу СТБ і Нового каналу: “МастерШеф”, “Все буде смачно”, “На ножах”, “Пекельні борошна з Євгеном Клопотенко” та ін. Своїми кулінарними рецептами та секретами ділитимуться найпопулярніші мастершефи країни: Ектор ХіменесБраво, Володимир Ярославський, Євген Клопотенко, Тетяна Литвинова, Ольга Мартиновська, Єлизавета Глінська та інші відомі шеф-кухарі.

Керівниця проєкту smachno.ua – Оксана Жучок, яка має понад 15 років роботи в кулінарних виданнях:

«Приготування їжі – це завжди про творчість. Наша мета – зробити так, щоб Smachno.ua викликав у користувачів довіру, натхнення куховарити та позитивні емоції. Ми хочемо надати Smachno.ua, який існує вже багато років, нового дихання. Українські страви відомі на весь світ своїми смаковими якостями. То ж ми, українці, по праву можемо пишатися національною кухнею, однією з найрізноманітніших кухонь світу. Smachno.ua буде розвивати українську кухню та знайомити іноземних відвідувачів з кулінарним надбанням України», – прокоментувала керівниця проєкту Оксана Жучок.

Сайт зручний для користування як в мобільній версії, так і на ПК. На Smachno.ua буде практичний інтерфейс для пошуку рецептів за категоріями, популярні рубрики «Страви для дітей», «Заготовки в морозилку», «Приготування страв в розумній техніці», страви від найвідоміших кулінарів з відеоінструкцією.

Smachno.ua має українську версію. У планах – англійська та польська версії.

Команда проєкту популяризуватиме контент smachno.ua на додаткових майданчиках – YouTube, Facebook та Tik-Tok.