Starlight Media разом з Gaumont розпочали зйомки серіалу «Перевізниця» (In her car)

Gaumont налагоджує загальноєвропейську систему фінансування та копродукції для українського телесеріалу Starlight Media «Перевізниця» (In her car).  Зйомки проєкту, шоуранером якого є Євген Тунік, розпочалися в Києві та області в п’ятницю. 

Під час Європейського кіноринку 2023 у Берліні німецька команда глобальної студії Gaumont (EFM) зібрала альянс з одного приватного та восьми державних європейських мовників для фінансування та спільного виробництва українського драматичного серіалу «Перевізниця» (In her car). 

«Ми щасливі, – каже Крістоф Ріанді, віце-СЕО Gaumont, – що наша глобальна структура групи з діючими офісами на основних європейських ринках дозволяє нам працювати як «єдине вікно» для наших телевізійних партнерів по всьому континенту. Це дозволяє нам налагодити міжнародний ко-продакшн та фінансування, без якого такі особливі та актуальні серіали, ймовірно, не могли б бути створені зараз. І ми з нетерпінням чекаємо нових міжнародних копродукційних проєктів, створених нашими європейськими командами».

Олександр Богуцький, генеральний директор Starlight Media, додає: «Боротьбу за перемогу України й наші цінності свободи, рівності та незалежності ведуть не тільки наші сміливі захисники та захисниці на фронті. Мільйони звичайних українців роблять надзвичайні речі в цей час, щоб допомогти країні, армії, людям поруч. Наш шлях до перемоги прокладається і через поле бою, і через цивільні дороги, якими їдуть люди, щоб допомагати, рятувати та підтримувати інших. Цей проєкт нашого шоуранера Євгена Туніка, підтриманий  Gaumont і іншими європейськими партнерами, є надзвичайно важливим для всієї галузі. Його мета – об’єднати людей, яким не байдужі ці цінності, і підкреслити силу людських історій, що виходять за межі кордонів та болю війни».

17 березня знімальна команда Starlight Media розпочала зйомки серіалу в Україні. Головну роль в серіалі зіграє  українська акторка Анастасія Карпенко, відзначена нагородою за кращу акторську гру на Міжнародному кінофестивалі в Локарно (2022). Українські глядачі побачать прем’єру серіалу на телеканалі СТБ у 2024 році. 

Євген Тунік, шоуранер «Перевізниці» зазначає: «Знімальний процес в Україні зараз вимагає суворого дотримання не лише виробничого плану, але й протоколів безпеки та правил воєнного часу. Ми вклали час і зусилля в планування зйомок з абсолютною вірою, що це можливо. Тож тепер ми зайшли в продакшн і з вдячністю за підтримку всіх партнерів робимо все можливе для створення цієї вражаючої історії».

Про проєкт

Серіал Перевізниця (In her Car) – це 10-серійна драма, заснована на реальних подіях перших тижнів повномасштабної війни рф проти України. Вона розповідає історію українки, що працювала психологом, але змінила свою професію під час війни. В дні, коли мільйони українців вимушено полишали свої домівки, вона залишилася в країні й стала перевізницею. Кожен пасажир її автівки проходить своєрідну терапію, перш ніж дістатися пункту призначення.