Starlight Media стане інформаційним партнером комунікаційної кампанії «Ти як?»

Група Starlight Media виступить генеральним інформаційним партнером комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Starlight Media продовжує розвивати партнерства з ініціативами, спрямованими на підтримку українського суспільства та сталий розвиток країни. Медіагрупа збільшить свої інвестиції у тему ментального здоров’я та відновлення українців та українок, постраждалих внаслідок війни, в якості генерального інформаційного партнера комунікаційної кампанії «Ти як?».

«Піклування про ментальне здоров’я є чи не найголовнішим чинником для особистого, суспільного та соціально-економічного розвитку. Саме тому ми вирішили долучитися до цього надважливого проєкту, аби спільно з Першою леді Оленою Зеленською, фахівцями українських міністерств, ВООЗ та громадського сектору дбати і піклуватися про ментальне й фізичне здоров’я української нації», – заявив СЕО Starlight Media Олександр Богуцький.

«Стійкістю українців в умовах збройної агресії рф надихаються мільйони людей у всьому світі. Ми раді стати частиною Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка дозволяє людям впоратися з важкими життєвими стресами і залишатися ефективними під час війни. Адже наша стійкість, як і перемога, багато в чому залежить від нашого психоемоційного стану», – зазначила авторка та ведуча головного тижневика України «Факти тижня» на ICTV Оксана Соколова.

Мета комунікаційної кампанії «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть дбати про свій внутрішній стан.

«Завдяки ініціативі першої леді Олени Зеленської тема ментального здоров’я стала видимою. Вона знаходить відгук, бо ментальне здоров’я – це про підтримку одне одного, піклування, плекання стійкості – те, що ми вміємо якнайкраще, що дуже тісно переплітається з нашими національними рисами. Але тут є один небезпечний момент. Важливо вчасно перевести увагу на себе, заглянути всередину і запитати: «А ти сам, Ти як?» Це запитання має стати відправною точкою», – зазначила Оксана Збітнєва, керівниця Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я – ініціатива першої леді Олени Зеленської. Супровід розробки та впровадження Програми забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Комунікаційна кампанія «Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

На спеціальній сторінці «Ти як?» доступні техніки самодопомоги, практичні поради для заспокоєння, відеоролики, корисні онлайн- та офлайн-ресурси, а також контакти перевірених гарячих ліній – для дзвінків в Україні та за кордоном тощо. 

«Ти як?» у соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, Viber.