Проєкт «ОЦЕ-допомога» від Starlight Media став підтримкою для більше ніж 17 тисяч людей 

Завдяки ініціативі «ОЦЕ-Допомога», яку Starlight Media запустила в перші дні війни, понад 17  тис. людей отримали підтримку у пошуку необхідної гуманітарної допомоги. Проєкт готовий продовжити свою роботу та розвиватися завдяки залученню партнерів.

Два місяці тому Starlight Media запустила унікальну для телебачення за своїм форматом ініціативу «ОЦЕ-допомога» – в ефірі телеканалу ОЦЕ та Нового каналу з’явився гуманітарний рухомий рядок, запрацював сайт зі всіма необхідними під час війни контактами та власна гаряча телефонна лінія для глядачів. Проєкт став можливим завдяки крос-функціональній команді Starlight Media, яка об’єдналася навколо «ОЦЕ-Допомога», – 15 волонтерам із різних функцій компанії й технічним службам. 

Тетяна Костелова, фінансова директорка Мовлення Starlight Media, координаторка проєкту: «Наші волонтери на гарячій лінії не тільки допомагали довідкою. Вони оформлювали звернення до соціальних служб, реєстрували заявки на гуманітарну допомогу для тих глядачів, що не мали змоги зробити це самостійно через відсутність Інтернету. Від багатьох із глядачів, яким ми допомогли, ми отримували зворушливі подяки та фотографії, що надихали нас працювати без вихідних і я безмежно вдячна кожному із членів нашої команди та технічних служб, що допомагали нам!».

Всього за 60 днів війни волонтерська команда опрацювала понад 1 тис. особистих звернень глядачів, більш як 17 тис. унікальних користувачів шукали необхідні контакти на сайті проєкту, понад 25 тис. тисяч разів люди переходили за нашими посиланнями, щоб отримати допомогу. 

З 30 квітня проєкт завершує свій етап екстреної допомоги. Координація переходить в архівний онлайн-формат – всі контакти, зібрані командою, знаходяться на онлайн-платформі now.in.ua. Враховуючи успіх першого етапу реалізації ініціативи – у групі відмічають потенціал для нових етапів розвитку чи переформатування проєкту завдяки залученню партнерів. Цей проект може отримати нове значення в гуманітарній координації не тільки під час війни, а і в процесі відновлення країни.