Побач більше! «Вікна-новини» на СТБ запускають ранковий випуск

З 1 листопада в ефірі СТБ з’явиться додатковий випуск інформаційної програми «Вікна-новини». Він виходитиме з понеділка по п’ятницю об 11:30.

«Вікна-новини» – ключовий продукт СТБ. Минулого року в період карантину ми запустили денний випуск о 14:30 – і вже тоді розуміли, що на цьому не зупинимося, адже світ навколо нас дуже швидко змінюється. За останній рік новини стали важливою частиною щоденного життя українців, навіть тих, хто раніше не дуже активно ними цікавився. Наш глядач відчуває потребу бути в курсі всіх змін, він хоче знати і бачити більше. Тому ми розширюємо присутність Вікон не тільки в сітці СТБ, а й в інтернет-просторі – з 1 листопада додаємо ранковий випуск, а незабаром у Вікон з’явиться власний сайт. Все для того, аби українці отримали ще більше важливих новин в ефірі СТБ і глибоку аналітику гучних ситуацій у країні та світі»,коментує керуюча директорка телеканалу СТБ Людмила Семчук.

Відтепер «Вікна-новини» виходитимуть 4 рази на день – об 11:30, 14:30, 17:30 і 22:00.
Ведучими ранкового та денного випусків стали Яна Брензей та Орест Дрималовський.
Вечірні випуски вестимуть Володимир Павлюк і Тетяна Висоцька.

Нагадаємо, інформаційно-аналітична програма «Вікна-новини» на СТБ входить у склад об’єднаної редакції інформаційного мовлення Дивізіону «Новини» групи Starlight Media, а також у топ найкращих інформаційних програм на українському телебаченні. Це перші незалежні новини в Україні, яким уже 25 років довіряють глядачі. За дотримання високих стандартів журналістики «Вікна-новини» неодноразово були відзначені професійними телевізійними преміями.

Дивіться «Вікна-новини» на СТБ з понеділка по п’ятницю об 11:30, 14:30, 17:30 та 22:00.
Ведучі – Тетяна Висоцька, Яна Брензей, Ольга Кучер, Володимир Павлюк, Орест Дрималовський.