Ольга Задорожна залишає посаду директорки Нового каналу

Виконуючою обов’язки директорки мовника призначено Ірину Ваховську.  Cпівпраця Starlight Media з Ольгою Задорожною продовжиться, але в іншому форматі. 

Ольга Задорожна працювала на Новому каналі близько 20 років, з 2020 року на посаді директорки телеканалу. За цей час команді Нового вдалося зайняти впевнену позицію в топі найпопулярніших українських мовників, зберегти улюблені країною бренди і створити нові, розширити коло зірок каналу та віднайти баланс гарного настрою і оптимізму в найскладніший для країни час. 

Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media: “Ми вдячні Ользі за цю довготривалу і справді ціннісну співпрацю, її лідерство в розумінні потреб глядачів і соціальну небайдужість. В час великих викликів, команда Нового забезпечила сталу сітку мовлення і тільки посилила свою лінійку розважальних шоу та серіалів, позиціонування і зіркових друзів.  Ми впевнені, що разом з Іриною Ваховською мовник продовжить курс на впевнене лідерство, кращі рішення для глядачів та наших партнерів”. 

Ольга Задорожна продовжить кар’єрний розвиток за межами Starlight Media, використовуючи свій широкий управлінський та креативний досвід, проте продовжить співпрацю з медіакомпанією вже в ролі консультантки окремих проєктів. 

Ольга Задорожна: “Я справді вважаю, що команда Starlight Media – найпрофесійніша команда українського телевізійного ринку. Я вдячна за ці роки співпраці і спільні цінності, за результати, яких нам вдалося досягнути разом поза викликами спочатку пандемії, а потім повномасштабного вторгнення. Ми завжди працювали для глядача і я вірю, що в цей час ще раз підтвердили – телебачення має велику місію”.

З 1 липня виконуючою обов’язки директорки Нового каналу призначено Ірину Ваховську. Ірина працює в Starlight Media з 2006 року, з 2019 як директорка телеканалу ОЦЕ, в подальшому – як програмна директорка Нового каналу. 

Ірина Ваховська, в.о. директорки Нового каналу: “Ми продовжимо бути каналом, що надихає, яскравим джерелом позитиву та оптимізму для наших глядачів. Велика сила Нового – як в ефірі, так і поза ним – справді зіркова команда. Тому, ми продовжимо творити кращі розважальні програми і комендійні серіали, об’єднувати країну спільними цінностями та мріями. Ми активно працюємо і готуємось до осіннього сезону, щоби з новою силою вражати та радувати наших глядачів та рекламодавців”.