Цієї осені Любові бути: «Холостяк» повертається на СТБ!

Starlight Media (канал СТБ) та Warner Bros. International Television повертають українським глядачам найпопулярніше романтичне шоу, коли вони найбільше потребують кохання та надії. Знаковий формат, адаптований до контексту великої війни та соціальних викликів. Це буде не лише джерело любові та емоційної підтримки, але й маяк нової культури та сприйняття любові в суспільстві, травмованого війною.

«Ми дякуємо Warner Bros за це безумовно важливе партнерство і готовність бачити нову силу та сенси в культовому для світу форматі у надзвичайних умовах російсько-української війни. Ми віримо, що любов та життя переможуть. Цієї осені в ефірі СТБ ми будемо вболівати за історію кохання нашого героя нового часу і формуватимемо культуру нових стосунків», – коментує Олександр Богуцький, CEO Starlight Media.

Цієї осені новий український Холостяк – український захисник, ветеран, громадський діяч, автор книги «Історія впертого чоловіка» та учасник національної збірної Invictus Games Олександр Будько з позивним «Терен».

«Два роки ми отримували від колег, партнерів і глядачів запитання, чи повернеться на СТБ Холостяк. І чесно відповідали, що це станеться тоді, коли у нас буде справжній герой нашого часу. Адже головний Холостяк країни – це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого жінки готові назвати ідеальним для себе. Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок – це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці. Той, хто відстоює справжні цінності: свій дім, свою родину, свою країну та мільйони незнайомих, але своїх людей», — коментує Людмила Семчук, генеральна директорка телеканалу СТБ.

Олександру 28 років. 24 лютого 2022 року він пішов добровольцем захищати країну. А незабаром став командиром взводу 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ» з позивним «Терен». Важке поранення в боях за Харківщину, втрата обох кінцівок, протезування і складна реабілітація не зупинили Терена на шляху до своїх мрій. В його серці – безмежна любов до України та життя. Любов, з якою він може все.

Активний спосіб життя, подолання внутрішніх та зовнішніх барʼєрів, розвиток інклюзії в Україні та допомога в соціалізації ветеранів по поверненню з фронта – одні з цілей діяльності Терена. Сьогодні його ім’я знають не тільки в Україні, а й у світі. Призер з плавання міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених», співавтор та ведучий відомого YouTube-проєкту «Відвал ніг, або All інклюзив». Співавтор благодійних лімітованих колекцій прикрас та одягу, кошти з продажу яких спрямовано на потреби Сил оборони. Він танцював разом з артистами трупи United Ukrainian Ballet на сцені в Каліфорнії (США). Про нього зняли фільм «Перший ряд» (Front Row), продюсеркою якого виступила американська зірка Сара Джесіка Паркер. Ним захоплюється британська королівська родина, та йому аплодували Канни. І це – тільки початок. 

«Наша команда познайомилася з Сашею ще минулого літа під час зйомки інтерв’ю для проєкту СТБ «Нескорені». Спочатку на знімальний майданчик зайшла його харизма, а потім уже і сам Сашко. Його впевненість і неймовірне почуття гумору закохують з першого погляду. Побачивши торік реакцію дівчат на Сашка, зрозуміли – ось наш кандидат на нового Холостяка. Цієї осені разом із Холостяком ми не тільки поринемо у нову історію кохання, а й сформуємо національну культуру, дружню до ветеранів та ветеранок», — додає Лідія Паньків, маркетинг-директорка телеканалу СТБ. 

«Холостяк для мене — це шанс, зустріти свою людину, з якою хочеться спробувати створити сім’ю, — зізнається Терен. — На власному досвіді знаю, що дива можна чекати звідусіль, і вірю, що на телепроєкті можна знайти кохання. Звісно, це також крута можливість транслювати багато хороших та позитивних ідей, які змінюють нас на краще.

Я не шукаю ідеал. Я шукаю ту, чиїм внутрішнім світом буду захоплюватись. Мене цікавлять розумні прогресивні дівчата, з якими можна легко спілкуватися на будь-які теми. Які щиро реагують на жарти, тому що я багато жартую й інколи досить нетипово. Мені дуже відгукується, коли дівчина прагне змін у собі та в суспільстві. І мені важливо, щоб вона була україномовна, підтримувала всі ідеї єдиної, соборної, міцної України без ніяких сумнівів. Щоб це була людина з високою повагою до ветеранів, якій не байдужі теми безбар’єрності та інклюзивності простору».

Вперше за всі сезони телеканал СТБ одночасно оголошує ім’я Холостяка і запрошує у проєкт дівчат, які хочуть побудувати стосунки з Тереном. 

Анкета для дівчат за посиланням: https://www.stb.ua/holostyak-teren 

Цієї осені коханню – бути! 

Про Олександра:

– Олександр Будько (позивний «Терен»). Український захисник, ветеран російсько-української війни, учасник національної збірної «Invictus Games».

– Народився 13 травня 1996 року у місті Рівне. Має технічну освіту. Активно займався спортом – пауерліфтинг та єдиноборства.

– З початком повномасштабного вторгнення доєднався добровольцем до лав ЗСУ, а в травні 2022 року вирушив на фронт як командир взводу вогневої підтримки батальйону «Карпатська Січ».

– У тому ж році в День незалежності України під час боїв на Ізюмському напрямку отримав важке поранення, через яке  втратив обидві кінцівки. Після трьох місяців відновлення став на протези, подав заявку до національної збірної Invictus і розпочав активну діяльність, пов’язану з адаптацією та соціалізацією військових після поранень.

– У травні 2023 року став зіркою благодійного вечора 76-го кінофестивалю у Каннах, присвяченого Україні. Під час заходу відбувся благодійний аукціон — гості зібрали більше 55 тисяч євро на закупівлю евакуаційних швидких та розвиток військової медицини. 

– Влітку 2023 взяв участь у балетному перформансі на сцені в Каліфорнії (США). Разом з артистами трупи United Ukrainian Ballet танцював хореографію Емми Евелін у рамках благодійного заходу.

– Восени 2023 року у складі національної збірної виборов медаль з плавання на міжнародних змаганнях «Ігри нескорених». Став бронзовим призером на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі ISB серед чоловіків. Окрім плавання, також виступив у паверліфтингу, де увійшов до топ-5. Виступав у складі української команди з баскетболу на кріслах колісних та об’єднаної збірної — в регбі.

– Також восени 23 року став одним з героїв проєкту-присвяти  «Нескорені» від телеканалу СТБ. В рамках проєкту вийшов документальний фільм про учасників української збірної Invictus, цикл інтерв’ю, спецвипуск  «Спілкування з Нескореними» та масштабний фотопроєкт «Нескорені можуть все», реалізований СТБ в партнерстві з Укрзалізницею.

– Став головним героєм документального фільму Front Row («Перший ряд»), продюсеркою якого виступила світова зірка Сара Джесіка Паркер. 

– У жовтні 2023 року презентував автобіографічний роман «Історія впертого чоловіка». Це перша книга Терена, у ній він розповідає про спроби потрапити до лав ЗСУ та бойовий шлях до моменту свого поранення під час контрнаступу на Харківщині.

– Співавтор та ведучий розважального інклюзивного Youtube-проєкту «Відвал ніг, або All інклюзив», в якому Олександр разом з медійними друзями подорожує Україною та досліджує міста на безбар’єрність.

– Співавтор благодійної лімітованої колекції прикрас ручної роботи «Цвіт Терену». Також у 2023 році спільно з першим в Україні інклюзивним ательє Lady Di atelier створив лімітовану колекцію дроп футболок «Залізні люди». Обидві колекцій присвячено незламному духу українців, а кошти з продажу спрямовано на нагальні потреби Збройних Сил України.