The Hands Production та Starlight Rental організували благодійне мультижанрове шоу до дня захисту дітей

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, відбудеться благодійне мультижанрове шоу «Я з тобою», організоване у партнерстві нашими неймовірними колегами зі Starlight Rental.

У шоу візьмуть участь Onuka, Pianoбой, гурт Probass&Hardi, артисти Cirque du Soleil Анатолій Залевський та Оксана Пилипчук, чотириразова чемпіонка світу з танців на пілоні Наталія Татаринцева, одна з найгнучкіших людей світу Руслана Крутась та інші артисти світового рівня.


Мета заходу – зібрати кошти для допомоги дітям, які постраждали від війни. Зробити переказ можна буде за допомогою QR-коду, який нададуть в ефірі під час трансляції шоу. Ці кошти реалізують у благодійних програмах ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор» та БФ «Твоя опора».

Організацією та креативною частиною шоу займається компанія The Hands Production, а повний технічний супровід забезпечує Starlight Rental.

«Ідея створення мультижанрового шоу з’явилася наприкінці березня, – розповідає директор Starlight Rental Борис Пустовий. – В умовах війни кожен має допомагати країні на шляху до перемоги. Найкраще, що ми вміємо робити – це шоу. Захопливі, потужні, глибокі. Starlight Rental – один із лідерів у галузі технічного забезпечення телевізійних проєктів, тому ми запропонували свій досвід та ресурси для організації.


На підготовку масштабного та досить складного шоу «Я з тобою» знадобилося два місяці. Переговорами з артистами, пошуком локації, створенням концепції займалися The Hands Production, технічну частину взяв на себе Starlight Rental. Ми повністю забезпечили шоу технічними засобами та експертизами: динамічне світло, мультикамерна зйомка на ПТС, звукове обладнання та режисура».

Прем’єру благодійного мультижанрового шоу «Я з тобою» можна буде подивитися 1 червня о 21:00 на YouTube Нового каналу, СТБ або в ефірі телеканалів СТБ, М1, UA:Культура, Прямий, а запис – на медіасервісі MEGOGO.