Поліна Толмачова стала директоркою з маркетингу ICTV

До команди маркетингу Starlight Media долучилась Поліна Толмачова. Одна з головних експерток українського медіаринку буде опікуватись брендом ICTV – лідером інформаційного мовлення та розважального телеканалу. 

Олена Мартинова, маркетинг-директорка медіагрупи Starlight Media: “Бренд ICTV – один з найсильніших в історії національного телебачення. Лідером з теледивлення він увійшов в марафон “Єдині Новини”, щоб бути поруч з країною щохвилини і доводити на практиці – “Разом краще”. Він же знайшов відображення і в новій кнопці, що стала джерелом  підтримки, гумору та емоційного прихистку для мільйонів глядачів. Для нас дуже важливо, що розвитком цього бренду з командою відтепер займатиметься Поліна – її експертиза, досвід та бачення беззаперечно дадуть нової сили та стратегічного розвитку цьому зірковому бренду”. 

Нова очільниця маркетингової команди ICTV має більше 20 років досвіду роботи у медіа. До роботи в Starlight Media Поліна Толмачова 9 років займала посаду директорки з маркетингу та PR у FILM.UA Group. З 16 жовтня вона офіційно долучилась до маркетингу медіагрупи Starlight Media. 

Поліна Толмачова, маркетинг-директорка ICTV: “Телебачення зараз у всьому світі проживає історичний революційний період –  змінюються шляхи дистрибуції контенту та схеми його монетизації. Змінюються звички та потреби глядача. Але незмінним залишається довічна потреба людей в історіях та героях, з якими вони зможуть співвіднести свій досвід. Українське телебачення зараз переживає ще більш історичний момент: воно має відбудуватися, знайти свій власний шлях в нових умовах  та допомогти глядачам впоратися з випробуваннями.  Роль медіа у війні, їхній внесок у перемогу дуже важливий.  Я щаслива тепер бути частиною цього процесу.  Бренд ICTV – один з найпотужніших в українському медіапросторі, мені близькі його місія та цінності. Я рада пропозиції стати членом команди каналу та спрямувати свій досвід та знання на розширення його аудиторії”.