Новим очільником Starlight Production стане Віталій Гусєв

З 1 січня управління продакшном здійснюватиме головний операційний директор Starlight Media. Володимир Локотко завершує роботу на цій посаді 30 грудня. 

Віталій Гусєв очолить Starlight Production – один з найбільших українських продакшнів, компанію групи Starlight Media. Він опікуватиметься розвитком виробництва медіагрупи – удосконаленням партнерства з телеканалами та зовнішніми замовниками, як в Україні, так і за кордоном. 

Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media: “Ми переконані, що Віталій зможе посилити ефективність Starlight Production та розвинути наше виробництво і сервіси у відповідності до викликів цього часу. З розумінням його досвіду та експертизи, очікуємо на новий якісний етап креативного партнерства Виробництва з нашим Мовленням та розвиток нових комерційних напрямків. Ми вдячні Володимиру Локотко за багаторічну співпрацю з нашою медіагрупою, спільні досягнення та розвиток продакшну Starlight Media. Ми бажаємо йому успіху у новому етапі кар’єрного розвитку та сподіваємось на партнерство у реалізації нових проектів в майбутньому”.

“Робота в Starlight Media – велика частина мого професійного життя. Я вдячний команді, з якою ми разом роками створювали важливі історії, розвивали потужності нашого виробництва та реалізовували проекти, що робили компанію сильнішою. Люди Starlight Production – великі професіонали і я пишаюсь тим, що разом ми стали лідерами індустрії, які задають рівень якості та ефективності”,Володимир Локотко.

Нагадаємо, до 2021 року Віталій Гусєв був операційним директором Starlight Production. Пізніше, його було призначено головним операційним директором медіагрупи.

Віталій Гусєв, COO Starlight Media, директор Starlight Production: “Starlight Production об’єднує видатні за рівнем професійності, таланту та якістю сервісу команди. Я маю успішний досвід роботи з ними, тому впевнений у наших спільних досягненнях на цьому новому етапі. Попереду у нас багато роботи – як з розвитку виробництва та бізнес-ефективності в час війни, так і у пошуку нових напрямків, що посилять медіагрупу. Я бачу великий потенціал у напрямках міжнародного співробітництва – ко-продукції та дистрибуції сервісів, розвитку виробництва для діджиталу, пошуку нових замовників. Впевнений, що потенціал Starlight Production не обмежується кордонами галузі чи країни”. 

У жовтні цього року, до периметру управління Віталія Гусєва також було віднесено напрям діджиталу Starlight Media. Зокрема, він опікується стратегією розвитку та збільшення монетизації діджитал-напрямків медіагрупи.