Учасники проєкту “Єдині новини #UAразом” зустрілися з потенційними донорами

Міністерство культури та інформаційної політики України та Міністерство закордонних справ України провели зустріч між учасниками проєкту “Єдині новини #UAразом” та потенційними донорами.

Підтримка проекту “Єдині новини” є національним пріоритетом”, – наголосив Міністр культури Олександр Ткаченко.

В межах зустрічі представники міністерств закликали міжнародну спільноту підтримувати українське телебачення та наголосили на тому, що саме ця підтримка є ключовою у боротьбі українців на інформаційному фронті.

Донори погодилися з необхідністю надання допомоги проекту “Єдині новини #UAразом” та відзначили професіоналізм українських медійників. “Цей марафон – неймовірний проєкт. Ваш спільний внесок дуже важливий для успіху України в цій війні”, – сказала Вікторія Марченко, керівниця програм розвитку громадянського суспільства та незалежних ЗМІ, USAID Київ.

Готовність підтримати ініціативу виразив і Мартін Шредер, керівник відділу економічної співпраці, соціального та регіонального розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні. Він відзначив високий рівень незалежності українських медіа та важливість забезпечення українцям доступу до перевірених та неупереджених джерел інформації під час війни.