Три проекти об’єднаної маркетингової команди марафону “Єдині новини” потрапили одразу в шорт-листи Promax Europe 

Українські рішення увійшли до переліку фіналістів головної європейської премії в сфері телевізійного дизайну та маркетингу Promax Europe. 

Визнання від європейського журі найпрестижнішої профільної премії “Єдині Новини” отримали за дизайн та промо в номінаціях: “кращий новий концепт/інновація”, “новини/спеціальні репортажні програми”, а також в категорії “дизайн бренду” за проект “Україна б’ється”. 

До журі премії традиційно входять кращі фахівці в сфері дизайну та маркетингу зі всієї Європи, Цього травня в Амстердамі серед проектів-фіналістів судді Promax Europe Awards оберуть володарів “золота” та “срібла”.  Конкуруватимуть на цьому етапі українські проекти з креативними рішеннями з Іспанії, Данії, Франції та інших європейських країн. Серед компаній-конкурентів за перемогу, зокрема, The Walt Disney Company. 

Олена Мартинова, маркетинг-директорка Starlight Media та лідерка об’єднаної маркетинг-команди марафону: “Ми діємо як креативна національна збірна: кожен та кожна привносить краще, чого навчився в роботі зі своїми брендами, в спільну українську скарбничку єдності. І ми бачимо силу цієї єдності в дії: в міжнародному визнанні, і що найголовніше, в якості важливих проектів та рішень, які ми створюємо для українського суспільства”.

До об’єднаної маркетингової команди марафону входять маркетингові відділи компаній-виробників “Єдиних новин” – Starlight Media, 1+1 Media, Суспільного Мовлення, Ради, Inter Media Group та “Ми – Україна”. Маркетингова колаборація та об’єднання експертизи мовників заради інформаційної безпеки країни дозволили створити більше 700 соціальних роликів, десятки інформаційних кампаній та рішень, що об’єднують націю та допомагають зібрати кошти для підтримки українських Сил Оборони.