Starlight Media підтримала польских колег в організації благодійного концерту на честь річниці війни в Україні

24 лютого в Ясьонці біля міста Жешув (Польща) відбудеться благодійний концерт Stay Together за участі українських та польських зірок. Подію в прямому ефірі транслюватиме Новий канал.

Команда Starlight Media забезпечила польських колег з продакшну WORLD MEDIA відеоконтентом з України. Зокрема, під час благодійного концерту Stay Together транслюватимуться ролики з кадрами перших днів війни в Україні, а також звернення воїнів ЗСУ до польського народу з промовою вдячності за підтримку української нації та держави.

Продюсуванням та організацією виходу благодійного концерту в ефірі Нового каналу  займається команда творчої студії Starlight Production під керівництвом Олени Антонової, виконавчий продюсер студії Макс Пастухов.

«Ми долучилися до важливої благодійної ініціативи наших партнерів з Польщі, щоб вкотре нагадати світу про жахливу і несправедливу війну 21 століття. Ми вдячні Польщі за її позицію та бажання  допомагати. Тільки спільні дії та солідарність наближатимуть перемогу, яку чекає кожен українець», прокоментувала Олена Антонова, керівниця креативної студії Starlight Production.

«Ми дякуємо Польщі кожного дня. І цей день не виключення. Ми вдячні колегам за цю чудову колаборацію і їх наснагу продовжувати допомогати нам, наближаючи нашу перемогу», прокоментувала Саша Ткаченко, генпродюсерка Нового каналу.

«Я гордий, що Starlight Media долучилася до співорганізації та трансляції цього безпрецедентного благодійного концерту, гроші з якого будуть направлені на підтримку наших збройних сил. Мати можливість бути корисним рідній державі надважливо для мене. Віримо, що такі спільні проєкти з нашими друзями, компанією WORLD MEDIA, матимуть продовження – ми вже працюємо над спільними ідеями до Дня Незалежності та дня перемоги України над ворогом»,  прокоментував Андрій Фурман, керівник відділу по роботі з зірками медіа групи Starlight Media.

«Це наш перший спільний прямоефірний проєкт. Але вже зараз ми розпочали перемовини з президентом компанії WORLD MEDIA Робертом Клатом про майбутні масштабні проєкти, націлені на підтримку єдності, наших народів і їх культурних цінностей. В цей час ми відчуваємо не тільки підтримку нашого сусіда, але і творимо разом!» прокоментував Макс Пастухов, виконавчий продюсер творчої студії Starlight Production.

На сцені концерту виступатимуть польські та українські зірки, серед яких: Kuba Badach, Grzegorz Hyży, Kasia Kowalska, Ray Wilson, Edyta Górniak, Ira, Mała Armia Janosik, Kayah, Jan Borysewicz, Sound’n’Grace, Krystian Ochman, Julia Belei , Jerry Хейл, Вів’єн Морт, Гайдамаки, Jamala, DOROFEEVA, Odin V Kanoe, Cheev, Anna Trincher, NK | Nastya Kamenskykh, Mr Peltek, Max Barskih. Очікується, що на концерт завітають близько 3000 відвідувачів.

Під час заходу буде проведено збір коштів для України. Гроші можна буде внести через BLIK (blik.com/wspieramukraine/) та безпосередньо на спеціально створений рахунок: 91 1130 0007 0080 2394 3520 0002 (назва переказу: Support for Ukraine, одержувач переказу: Національний банк України). Всі зібрані кошти будуть перераховані у благодійний  фонд Президента України Володимира Зеленського United24, з якого далі розподілятимуться на потреби армії та відновлення інфраструктури України.