Starlight Media долучилася до освітнього проєкту Українського інституту медіа та комунікацій

Медіагрупа Starlight Media, до складу якої входять сім українських телеканалів (ICTV, СТБ, Новий канал, ОЦЕ, М1/М2), долучилася до освітнього проєкту Українського інститут медіа та комунікацій з підвищення кваліфікації викладачів журналістики в університетах. 

Ціллю спільного проєкту медіагрупи та УІМК є розвиток української журналістики через співпрацю комерційного й громадського секторів. Представники медіагрупи проведуть для викладачів факультетів журналістики українських університетів і студентів-журналістів серію онлайн-семінарів про роботу медіа.  Співпраця має на меті підвищення освітнього рівня викладачів і студентів.  

«Академія викладачів журналістики, яку створив Український інститут медіа та комунікації за підтримки Deutsche Welle Akademie, уже працює третій рік. І ми дуже раді, що можемо зараз розпочати ще й співпрацю з однією із найбільших медіагруп України. Таким чином ми створюємо місток між класичною журналістською освітою та медіаіндустрією. Дуже сподіваюся, що викладачі та студенти журналістики завдяки цій співпраці отримають багато практичної інформації, чого часто не вистачає в освітньому процесі», – прокоментувала Діана Дуцик, виконавча директорка Українського інституту медіа та комунікацій.

22 червня в рамках співпраці відбудеться перший онлайн-семінар. Його проведе директорка департаменту інтернет-проєктів Starlight News Ольга Тищук.

«З початком війни в нашій роботі змінилося майже все: графік, підходи, формати й процеси.  Сьогодні журналістика це цілодобова відданість українцям, які як ніколи потребують оперативної й перевіреної інформації. Сподіваюся, що ця соціальна ініціатива зробить необхідний внесок в українську журналістику, адже сьогодні ринок потребує професійних медійників, які б самовіддано захищали інформаційний простір України й наближали нашу спільну перемогу», – прокоментувала Ольга Тищук.

Проєкт реалізовується у співпраці з Deutsche Welle Akademie за фінансової підтримки Федерального міністерства та розвитку Німеччини (BMZ).

Український інститут медіа та комунікацій – незалежний аналітичний та освітній центр, який проводить медіадослідження, аналізує медіапроцеси та їх уплив на політику й суспільство, надає компетентні рекомендації та пропонує ефективні рішення у сфері медіа та комунікації, є майданчиком для експертних дискусій та центром, який поширює знання про медіа для широкої громадськості.

Зареєструватися на вебінар можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdukz1PVnAqpZ…/viewform