Сила голосу та української взаємодопомоги, шанування наших героїв та підтримка

У день прикордонника в ефірі марафону «Єдині новини» вийшов матеріал Артема Сорокіна, репортера «Вікна-новини». Сюжет про сім’ю українського героя, загиблого прикордонника Богдана Назаренка.

Богдан пішов на службу зранку 24-го. А через три тижні загинув, захищаючи нашу країну. В нього народились двоє синочків, яких він, на жаль, побачити не встиг.

Дружина та дітки переїхали з Чернігова до Ніжина, де стали на облік як переселенці. Живуть у крихітній квартирі з бабусею та дідусем.

Побачивши цю історію, українці продемонстрували неймовірну силу взаємодопомоги та бажання підтримати цю сім’ю. Кількість переказів була такою, що дві картки мами Вікторії перестали приймати нові надходження. Тільки на третю картку, надану Артемом як страхову, українці перерахували понад 750 000 гривень.

Артем Сорокін: «Хочеться обійняти та подякувати кожному, хто допоміг, хто репостив, хто цікавився. Вас були тисячі. Це був нескінченний потік донатів, дзвінків, повідомлень. І вдень, і вночі. Перекази від 5 гривень і до 10 тисяч. І всюди, під донатами – надзвичайно теплі слова для маленьких синів героя, Матвійчика та Захарчика. Аби були здорові, аби знали, що вони не самі. Аби трималися».

Ми дякуємо кожному та кожній, хто відгукнувся бажанням підтримати та допомогти.

І принагідно дякуємо нашим героям та їх сім’ям. За кожний український ранок, що настає. За кожну нову історію допомоги, що продовжує показувати українські цінності.