Starlight Media та національна мережа реабілітаційних центрів RECOVERY продовжують проєкт емоційної підтримки військових. В рамках цієї колаборації, популярні телевізійні формати стають офлайн-подіями для поранених військових та їх родин. Цього разу, у грі Нового каналу “Є питання” взяли участь пацієнти центрів RECOVERY у Львові та Вінниці.
Такі заходи у RECOVERY називають “реабілітацією вихідного дня”. Проводила гру “Є питання” для захисників і захисниць її незмінна ведуча – Леся Нікітюк, а капітанами команд стали – ведучий, актор і комік Роман Міщеряков та Ігор Новінков, більш відомий як Богдан Богданович, або водій Ле Маршрутки. Вони й очолювали команди військових пацієнтів центру.
Військові кажуть, отримали чимало позитивних емоцій. Лікарі підтверджують, що такі розважальні формати позитивно впливають на психоемоційний стан пацієнтів та сприяють реабілітації.
“Класні емоції, адреналін, знайомства та спокійна обстановка. Те, що ми пережили, те що бачили, з цим є різниця. Там все сіре, а тут все біле, ніби починаєш відчувати та забувати все, що там пережив”, – ділиться враженнями Ярослав Михайлеський, військовослужбовець ЗСУ.
Проєкт RECOVERY заснували та втілюють у життя Віктор і Олена Пінчуки. Його мета допомога пораненим військовим, зокрема реабілітація та розвиток реабілітаційної медицини. До цього, обід від “МастерШеф” та гру “Є питання” вже проводили в київському центрі національної мережі, тепер – спільна зі Starlight Media ініціатива розширюється та стартує в інших областях України.
“Часто хлопці лікуються у нас в гострому періоді. Ми завжди думаємо, як їм буде в соціальному житті, які ролі вони будуть виконувати, яка буде їхня активна участь в соціумі. Тому такі заходи допомагають нам впроваджувати, адаптовувати хлопців в життя, яке буде потім, навколо людей та родичів”, – Наталія Сич, завідувачка львівського реабілітаційного центру RECOVERY.
“В залі лунав сміх і панувала атмосфера щастя! Дотепні жарти, смішні коментарі від ведучих підтримували наших пацієнтів. Хлопці щасливі робили селфі з Лесею, записували привітання для побратимів. Команда змогла підняти настрій нашим пацієнтам, зробити їх веселішими, щасливішими та вмотивованими до одужання”, – Світлана Голодюк, директорка лікарні у Вінниці, yа базі якої функціонує центр RECOVERY.
Заходи для військових, які перебувають на реабілітації, вже традиційно підтримують українські бізнеси. Дякуємо: Hotline, Карпатська Джерельна, Вацак та Така мака.
Про організаторів:
Starlight Media – найбільша українська медіакомпанія, до складу якої входять телеканали СТБ, ICTV, Новий канал, ICTV2, ОЦЕ, Твій серіал, М1 та М2. перша українська медіакомпанія, яка у власному бізнесі орієнтується на цілі сталого розвитку ООН і запроваджує стратегію різноманіття та інклюзивності. З березня 2023 року компанія реалізує початку повномасштабного вторгнення компанія реалізувала стратегію з підтримки ветеранів та ветеранок російсько-української війни – це перша комплексна стратегія українського бізнесу, що запроваджує систему підтримки та адвокації прав ветеранів та ветеранок на робочому місці, в продуктах компанії та суспільстві.
RECOVERY — національна мережа реабілітаційних центрів для поранених військових. Проєкт заснували та втілюють у життя Віктор і Олена Пінчуки. На сьогодні 8 реабілітаційних центрів RECOVERY надають якісні безоплатні послуги в Києві, Львові, Рівному, Вінниці, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (два заклади). Загалом у центрах національної мережі вже отримали реабілітаційну допомогу майже 4500 пацієнтів. У планах засновників проєкту Віктора та Олени Пінчуків — до кінця 2024 року розширити мережу щонайменше до 16 інноваційних реабілітаційних центрів і 700 ліжко-місць.