«Морська поліція. Чорноморськ» від ICTV побив рекорд телепереглядів

Лютий для телеканалу ICTV видався по-справжньому спекотним і незабутнім. 15 лютого телеканал показав свою першу серіальну прем’єру року – літній детектив «Морська поліція. Чорноморськ» – і одразу встановив рекорд за переглядами. Серіал зібрав біля екранів 2,9 млн глядачів, а частка показу принесла каналу лідерство в слоті.

Перша серія іронічного детективу пройшла в ефірі з часткою 11,46% і стала лідером слоту. А охоплення двох серій отримало показник 2,9 млн. Також побили власні рекорди та показали високі цифри програми «Громадянська оборона» з часткою 10,1% та охопленням 2,1 млн та вечірній випуск новин «Факти». Програма отримала рекордну частку 14,2% та зібрала аудиторію 2,3 млн глядачів. Завдяки цим перемогам за підсумками телепереглядів ICTV став лідером дня та традиційно зберіг перше місце серед усіх каналів за комерційною аудиторією 18–54, 50+.

«Морська поліція. Чорноморськ» – 20-серійний українськомовний іронічний детектив про трьох співробітників морської поліції, які патрулюють прибережні райони міста Чорноморськ. Головні ролі грають Дмитро Сова, Григорій Бакланов та Юрій Дяк.