«Хто хоче стати мільйонером?» успішно запустився на ICTV

Цього тижня вийшли перші два випуски легендарного повернення «Хто хоче стати мільйонером?» на ICTV. Прем’єрний ефір зібрав частку 11,8% (18-54, 50 тис.+) і потрапив у топ-5 програм дня.

Відбір учасників мав лише одне обмеження – вік від 18 років. Тож автори шоу дали можливість проявити себе людям з різних сфер, а їхні вподобання приємно здивували самих телевізійників.

«Особливу увагу команда приділила запитанням. Ми сконцентрувалися на тому, щоб це були не енциклопедичні знання, а з розряду неочікуваних фактів, які цікаво буде потім розповісти своїм друзям, родичам. Також хотіли зробити нашу програму сімейною, щоб могли дивитися від малого до великого, в результаті перевіривши, хто в родині найрозумніший. Потім можна буде відправляти його заповнювати нашу анкету на участь вже на наступні сезони»,говорить генеральна креативна продюсерка програмного напряму ICTV Тетяна Гребенік.

У цьому сезоні «Хто хоче стати мільйонером?» не буде зіркових учасників, адже автори програми хочуть показати, що кожен українець може поборотися за мільйон.