Ініціатива Нового каналу вивела його в лідери теледивлення

У той час як журналісти телеканалів Starlight Media працюють на передовій, Новий канал з першого дня війни змінив сітку мовлення й весь свій ефірний час присвятив контенту, що допомагає людям відволіктись від війни. Зокрема, багато часу приділено программа та фільмам для дітей та підлітків. Зараз на телеканалі транслюють фільми, найкращі казки, мультфільми та пригоди про перемогу добра.

Ініціатива телеканалу отримала багатомільйонну підтримку серед українців – за місяць війни Новий канал наростив частку і став лідером теледивлення за комерційною аудиторією 18-54 50+ (частка 8,96%). З 24 лютого по 23 березня телеканал дивилися понад 16 млн українців.

Нагадаємо, що заради інформаційної безпеки громадян та для злагодженої інформаційної політики провідні національні телеканали, в тому числі ICTV та СТБ, об’єднали свої зусилля й організували спільну телетрансляцію під брендом «Єдині новини» – щоб інформувати, надавати лише перевірену інформацію та бути з українцями 24/7. За місяць війни загалом канали, що транслюють об’єднаний марафон, подивилися понад 27 млн глядачів (аудиторія 4+).