ICTV знімає третій сезон серіалу «Коп з минулого»

Телеканал ICTV розпочав зйомки 3 сезону іронічного детективу «Коп з минулого» з Дмитром Суржиковим у головній ролі. Серіал про поліцейського з 90-х за підсумками телепереглядів увійшов до 5 найкращих україномовних праймових серіалів 2020 року.

«Успіх першого сезону показав, що продовження історії зацікавить глядачів. Глобально змінювати сюжет ми не будемо. Так було тільки після першого сезону, коли на роль напарника Доліна затвердили нового актора – Павла Текучева. У третьому сезоні плануємо зняти серії більш іронічні, навіть деколи мелодраматичні, щоб розкрити стосунки між героями та показати особисте життя кожного», – каже продюсерка ICTV Надія Шмельова.

У нових серіях поліцейський Олег Долін уже сповна адаптується до життя у сучасному світі. Якщо раніше поліцейський, що прокинувся після 25-річної коми, був прибульцем у наш час, то тепер життя у світі смартфонів та електромобілів уже не так дивуватиме його. Долін і далі шукатиме злочинців за своїми перевірними методами з 90-х, проте не нехтуватиме новітніми, більш прогресивними способами. І хоч грубі прийоми роботи будуть не до душі його напарнику, інтелігентному лейтенантові Андрію Сироїду, задля успішного закриття справ йому доведеться знаходити компроміс із копом з минулого.

Дату прем’єри «Коп з минулого-2» канал поки тримає у секреті.