Від початку війни маркетингова команда Starlight Media працює над створенням контенту, що підтримує бойовий дух українців та протидіє російській пропаганді. Так серед іншого, об’єднана команда креаторів/ок департаменту посилила свою роботу з роликами на соціально-важливі теми в TikTok. Наразі їх кількість вже перевищила 200, і робота продовжується кожного дня.
Першочергово, новий напрям роботи з контентом в TikTok було розпочато з метою контрпропаганди. На початку війни доступ громадян рф до цього майданчика не був обмеженим, а значить – був важливою можливістю для донесення правди про події в Україні до молодої аудиторії, зокрема. Наразі близько 10% аудиторії складають громадяни Білорусі й близько 15% – жителі тимчасово окупованих територій Донбасу.
Микита Костоглод, експерт TikTok-напрямку: «TikTok-платформа, ролики якої можуть охопити весь світ за лічені години. Канали групи об’єднались, задля поширення закликів України (#CloseTheSky, #ArmUkraineNow) на весь світ, а також щоб розповідати правдиві новини російській та білоруській аудиторіям. Ми всі стали свідками того, як по черзі в росії закривається доступ до соцмереж. Tik-tok протримався довше і досі не заблокований, а обмежений. При цьому ми бачимо в коментарях до наших роликів людей і з Казахстану, Грузії, Ізраїлю, Білорусі. Помічаємо і значну увагу до цього контенту наших співгромадян, що перебувають закордоном. Найбільше таких наших глядачів в Польщі – вони складають близько 15% від всіх загального охоплення».
Крім інформування у різних форматах, контент виконує і завдання з підтримки бойового духу українців, в тому числі через гумор та ролики, присвячені нашим героям зі Збройних сил України.
Результатом двох місяців роботи з таким контентом на Tik-Tok стали близько 40 мільйонів переглядів, 420 000 репостів та 120 000 коментарів.
В топі за кількістю переглядів опинились ролики на вірш «Никогда мы не будем братьями», відео присвячене загиблим героям України та пісня про бренди, що покинули рф через війну. До топ-десятки також увійшли жартівливі ролики про Оксану Марченко, листування путіна та гітлера, а також ролик про життя українських зірок після війни.