СТБ оголосив дату прем’єри «Танці. World of dance»

Телеканал СТБ готує нове масштабне шоу ‒ українську адаптацію успішного формату World of Dance, який дистриб’ютує компанія NBCUniversal. Вже 26 березня Україна побачить найкращий сучасний танцювальний проєкт, який існує на світовому телебаченні. На цю сцену прагнуть вийти топові танцівники та танцівниці, а місце за столом журі гідні зайняти лише найіменитіші хореографи та постановники.

5 лютого розпочалися зйомки кастингів, і СТБ розкрив імена зіркового журі та ведучої проєкту «Танці. World of Dance». Цієї весни найкращих танцюристів обиратимуть: Тетяна Денисова, Макс Чмерковський та Євген Кот.

Ведуча проєкту «Танці. World of Dance» – семиразова чемпіонка України, Європи та світу з гімнастики, чотириразова чемпіонка світу з пол-денсу та професійна тренерка Наталя Татаринцева. Режисер-постановник – Костянтин Томільченко.

«Нам вдалося зібрати команду, чий досвід та експертність у світі танцю не викликають жодних сумнівів у професійної тусовки. Кожен із них горить величезним бажанням підняти танці в Україні на новий рівень, задати новий танцювальний виток у країні. І це повністю збігається з місією формату World of Dance, який розвиває танцювальну культуру у всьому світі. Цієї весни в ефірі СТБ розпочнеться нова танцювальна історія: всі найважливіші моменти нашого життя – любов, пристрасть, стосунки батьків та дітей і навіть соціальні теми – ми розповімо мовою танцю. Це буде не лише красиво та видовищно, але ще сучасно та технологічно. Та найголовніше – з теплом і позитивними емоціями, які нам усім так необхідні сьогодні», – коментує керівник проєкту Анатолій Максимов.